Contacteer ons

Contactgegevens

CVO CAMPUS VIJFHOEK
CVO TWEEDEKANSONDERWIJS MECHELEN VZW

Onze-Lieve-Vrouwestraat 94, 2800 Mechelen
Telefoon: 015 43 22 02 
Fax: 015 45 92 13
E-mail: info@campusvijfhoek.be

Openingsuren secretariaat

  • Woensdagnamiddag: gesloten
  • Voormiddag: 08u00 - 12u15
  • Namiddag: 12u45 - 16u45

Contactgegevens

Cursistenadministratie info@campusvijfhoek.be
  • Saskia Deceuninck
  • Kris Huyck
  • saskiad@campusvijfhoek.be
  • krish@campusvijfhoek.be
Boekhouding  
  • Sonja Maenen 
  • sonjam@campusvijfhoek.be
ICT  
  • Kris Van Gelder
  • krisvg@campusvijfhoek.be
Digitale communicatie  
  • Elke Thoné
  • elket@campusvijfhoek.be
Zakelijk Coördinator en Personeelsadministratie  
  • Sonja Maenen
  • sonjam@campusvijfhoek.be
Campuspunt
  • campuspunt@campusvijfhoek.be
  • Vera Lapeere
  • Mia Kinnaer
  • Jakomien Rabijns
  • Ilse Wauters
  • Sofie Van Gaelen
  • Laura De Boeck
 
Pedagogisch-Didactisch Coördinator  
  • Martien Berben
  • martienb@campusvijfhoek.be
Directeur  
  • Anne Mees
  • annem@campusvijfhoek.be

U bent doorverwijzer?

Infofiche voor CLB

Infofiche voor arbeidsbemiddelaars

Infofiche voor scholen over TSO/BSO

Infofiche voor scholen voor ASO

U wenst via de post folders te ontvangen voor verdere verspreiding? Stuur een mailtje naar info@campusvijfhoek.be.